KONCERTE

4th Dhjetor 2018


Pse duhet të dëgjoni GHOST!

Grupi GHOST – OK, e pranojmë që nga pamja lënë për të dëshiruar me 7 nga 8 anëtarët e grupit që mbajnë maska identike, por …

1st Dhjetor 2018


Foo Fighters në Evropë verën e ardhshme

Foo Fighters vazhdojnë të publikojnë data të reja koncertesh për Albumin e tyre të vitit 2017 Concrete & Gold. Dave Grohl dhe çunat kanë bërë të …

10th Tetor 2018


Panic! at the Disco këndojnë “Bohemian Rhapsody”

Panic! at the Disco nderuar grupin legjendar  Queen me një version elektrizues live të  “Bohemian Rhapsody” për spektaklin e këtij viti të American Music Awards. Lideri i Panic!, Brendon …

7th Tetor 2018


Metallica shpall turneun evropian 2019. Vijnë pranë nesh!

Grupi më i madh i muzikës metal janë duke luajtur në ShBA për momentin por në verën e 2019 do jenë sërish në Evropë për …

2nd Tetor 2018


“Elita 5” performon sonte te Amfiteatri, Veliaj i jep “Çelësin e Qytetit”

Grupi legjendar i rrokut “Elita” 5 do të ndezë mbrëmjen e sotme skenën e Amfiteatrit të Liqenit, për të festuar 30-vjetorin e krijimit të grupit, …